Ovo je SC od bojan11, i vise nikad nece raditi dok god neko ima dionice osim mene! Dvoklik sam tako da mi goldi ne trebaju. Ako zelite prodati dionice, mogu vam ponuditi neku cifru ali nemojte racunati na to da cete zaraditi, to vam nudim samo zato da bi bar nesto dobili, jer ionako od ovog SCa necete vise nista dobiti!